Windows 11 pro retail


Windows 11 pro!! הגרסה הכי חדשה של מערכת ההפעלה של windows (2021) retail-רישיון שניתן להעברה בין מחשבים, במקרה של החלפת מחשב או פירמוט תוכלו להעביר את הרישיון. דרישות מערכת מינימליות מעבד 1 ג'יגה-הרץ (|GHz) או מהר יותר עם 2 ליבות או יותר במעבד 64 סיביות תואם או מערכת על שבב (SoC) זיכרון ‎4 GB RAM אחסון התקן אחסון של ‎64 GB או יותר קושחת מערכת UEFI, יכולת אתחול מאובטח. TPM ‏Trusted Platform Module (TPM)‎ גירסה 2.0. כרטיס מסך תאימות ל-DirectX 12 ואילך, עם מנהל התקן WDDM 2.0. ית צג באבחנה גבוהה (‎720p) עם מידה אלכסונית גדולה מ-9 אינץ', 8 סיביות לכל ערוץ צבע. חיבור אינטרנט נדרש חשבון Microsoft וחיבור לאינטרנט כדי להגדיר את Windows 11 Home כדי לשדרג, המכשיר שלך צריך לעבוד עם Windows 10, גירסה 2004 ואילך. עדכונים ללא תשלום זמינים באמצעות Windows Update ב'הגדרות'>'עדכון ואבטחה'. מסוימות מחייבות חומרה ספציפית. דרישות המערכת להפעלת אפליקציות מסוימות חורגות ממפרט ההתקן המינימלי של Windows 11. בדוק את מידע תאימות ההתקן שספציפי לאפליקציות שברצונך להתקין. האחסון הפנוי בהתקן שלך ישתנה בהתאם לאפליקציות המותקנות ולעדכונים. הביצועים משתפרים במחשבי PC מתקדמים יותר, בעלי יכולות גבוהות יותר. עם הזמן עשויות לחול דרישות נוספות, גם לצורך עדכונים.‬‬


200 
 • משלוח:  


קרא עוד


חלונות 11
חוויה חדשה של Windows 11 נועדה לקרב אותך למה שאתה אוהב.


מכיוון שהמחשב האישי ממשיך לשחק תפקיד מרכזי יותר בחיינו מאי פעם - Windows 11 מוכן להעצים את הפרודוקטיביות שלך ולעורר את היצירתיות שלך.


להלן 11 נקודות השיא של מהדורה זו

 • העיצוב והצלילים החדשים הם מודרניים, חדשים, נקיים ויפים, ומביאים לך תחושת רוגע ונינוחות.

 • עם Start, שמנו אותך ואת התוכן שלך במרכז. Start מנצל את העוצמה של הענן ו- Microsoft 365 כדי להראות לך את הקבצים האחרונים שלך, לא משנה באיזה מכשיר אתה צופה בהם.


 • פריסות Snap, קבוצות Snap ושולחנות עבודה מספקים דרך חזקה עוד יותר לבצע ריבוי משימות ולייעל את הנדל"ן במסך.

 • צ'אט מ- Microsoft Teams המשולב בשורת המשימות מספק דרך מהירה יותר להתחבר לאנשים שאכפת לך מהם.


 • ווידג'טים, הזנה מותאמת אישית חדשה המופעלת על ידי AI, מספקת דרך מהירה יותר לגשת למידע שמעניין אותך, ועם תכונות הביצועים, המהירות והפרודוקטיביות ברמה עולמית של Microsoft Edge תוכל לבצע יותר ביצועים באינטרנט.

 • Windows 11 מספק את Windows הטוב ביותר אי פעם למשחקים ופותח את מלוא הפוטנציאל של חומרת המערכת שלך עם טכנולוגיה כמו DirectX12 Ultimate, DirectStorage ו- Auto HDR. עם Xbox Game Pass למחשב או Ultimate אתה מקבל גישה ליותר מ -100 משחקי מחשב באיכות גבוהה למשחק ב- Windows 11 במחיר חודשי נמוך אחד. (Xbox Game Pass נמכר בנפרד.)


 • ל- Windows 11 יש חנות חדשה של Microsoft ששופצה מחדש עם עיצוב חדש לגמרי, שמקל על החיפוש והגילוי של היישומים, המשחקים, התוכניות והסרטים המועדפים עליך במיקום אמין אחד. אנו מצפים להמשיך במסע שלנו להביא יישומי אנדרואיד ל- Windows 11 ולחנות Microsoft באמצעות שיתוף הפעולה שלנו עם אמזון ואינטל; זה יתחיל בתצוגה מקדימה של Windows Insiders במהלך החודשים הקרובים.

 • Windows 11 היא הגרסה המעוצבת ביותר של Windows עם שיפורי נגישות חדשים שנבנו עבור ובעלי מוגבלויות.
 • Windows 11 פותח הזדמנויות חדשות עבור מפתחים ויוצרים. אנו פותחים את החנות כדי לאפשר למפתחים ולספקי תוכנה עצמאיים יותר להביא את האפליקציות שלהם לחנות, לשפר את פיתוח היישומים המקומיים ואתרי האינטרנט באמצעות כלי מפתחים חדשים, ולהקל עליכם לרענן את המראה והתחושה בכל חלקינו. עיצובים וחוויות אפליקציות.

 • Windows 11 מותאם למהירות, יעילות ושיפור חוויות עם מגע, עט דיגיטלי וקלט קולי.

 • Windows 11 היא מערכת ההפעלה לעבודה היברידית, המספקת חוויות חדשות שעובדות את אופן העבודה שלך, מאובטחות בעיצוב, וקלות ומוכרות לפריסה ולניהול של IT. עסקים יכולים גם לבדוק את Windows 11 בתצוגה מקדימה היום ב- Azure Virtual Desktop, או בזמינות כללית על ידי התנסות ב- Windows 11 ב- Windows 365 החדש.

מוצרים קשורים