Windows 11 pro retail


windows 11 pro - retail רישיון דיגיטלי Windows 11 pro במחיר הכי משתלם! רכישת רישיון לווינדוס 11 פרו החדש, מערכת ההפעלה החדשה של מייקרוסופט עם סדר חדש ונח מראה מרהיב, שיפורים משמעותיים ויכולות חדשות בעולם הטכנולוגיה! רישיון מקורי ורשמי ניתן להעברה- Retail מתלבטים איזה אופיס לבחור ? יש בתיאור הסבר מקיף על כל הוונדוסים שאנו מוכרים


200 
 • משלוח:  


קרא עוד


חלונות 11
חוויה חדשה של Windows 11 נועדה לקרב אותך למה שאתה אוהב.


מכיוון שהמחשב האישי ממשיך לשחק תפקיד מרכזי יותר בחיינו מאי פעם - Windows 11 מוכן להעצים את הפרודוקטיביות שלך ולעורר את היצירתיות שלך.


להלן 11 נקודות השיא של מהדורה זו

 • העיצוב והצלילים החדשים הם מודרניים, חדשים, נקיים ויפים, ומביאים לך תחושת רוגע ונינוחות.

 • עם Start, שמנו אותך ואת התוכן שלך במרכז. Start מנצל את העוצמה של הענן ו- Microsoft 365 כדי להראות לך את הקבצים האחרונים שלך, לא משנה באיזה מכשיר אתה צופה בהם.


 • פריסות Snap, קבוצות Snap ושולחנות עבודה מספקים דרך חזקה עוד יותר לבצע ריבוי משימות ולייעל את הנדל"ן במסך.

 • צ'אט מ- Microsoft Teams המשולב בשורת המשימות מספק דרך מהירה יותר להתחבר לאנשים שאכפת לך מהם.


 • ווידג'טים, הזנה מותאמת אישית חדשה המופעלת על ידי AI, מספקת דרך מהירה יותר לגשת למידע שמעניין אותך, ועם תכונות הביצועים, המהירות והפרודוקטיביות ברמה עולמית של Microsoft Edge תוכל לבצע יותר ביצועים באינטרנט.

 • Windows 11 מספק את Windows הטוב ביותר אי פעם למשחקים ופותח את מלוא הפוטנציאל של חומרת המערכת שלך עם טכנולוגיה כמו DirectX12 Ultimate, DirectStorage ו- Auto HDR. עם Xbox Game Pass למחשב או Ultimate אתה מקבל גישה ליותר מ -100 משחקי מחשב באיכות גבוהה למשחק ב- Windows 11 במחיר חודשי נמוך אחד. (Xbox Game Pass נמכר בנפרד.)


 • ל- Windows 11 יש חנות חדשה של Microsoft ששופצה מחדש עם עיצוב חדש לגמרי, שמקל על החיפוש והגילוי של היישומים, המשחקים, התוכניות והסרטים המועדפים עליך במיקום אמין אחד. אנו מצפים להמשיך במסע שלנו להביא יישומי אנדרואיד ל- Windows 11 ולחנות Microsoft באמצעות שיתוף הפעולה שלנו עם אמזון ואינטל; זה יתחיל בתצוגה מקדימה של Windows Insiders במהלך החודשים הקרובים.

 • Windows 11 היא הגרסה המעוצבת ביותר של Windows עם שיפורי נגישות חדשים שנבנו עבור ובעלי מוגבלויות.
 • Windows 11 פותח הזדמנויות חדשות עבור מפתחים ויוצרים. אנו פותחים את החנות כדי לאפשר למפתחים ולספקי תוכנה עצמאיים יותר להביא את האפליקציות שלהם לחנות, לשפר את פיתוח היישומים המקומיים ואתרי האינטרנט באמצעות כלי מפתחים חדשים, ולהקל עליכם לרענן את המראה והתחושה בכל חלקינו. עיצובים וחוויות אפליקציות.

 • Windows 11 מותאם למהירות, יעילות ושיפור חוויות עם מגע, עט דיגיטלי וקלט קולי.

 • Windows 11 היא מערכת ההפעלה לעבודה היברידית, המספקת חוויות חדשות שעובדות את אופן העבודה שלך, מאובטחות בעיצוב, וקלות ומוכרות לפריסה ולניהול של IT. עסקים יכולים גם לבדוק את Windows 11 בתצוגה מקדימה היום ב- Azure Virtual Desktop, או בזמינות כללית על ידי התנסות ב- Windows 11 ב- Windows 365 החדש.

סוג 

דיגיטלי/קופסה/דיסק 

ניתן/לא ניתן להעברה 

מחיר 

HOME-10

דיגיטלי

לא ניתן להעברה

129 ₪

PRO-10

דיגיטלי

לא ניתן להעברה

129 ₪

HOME-10

דיגיטלי

ניתן להעברה

149 ₪

PRO-10

דיגיטלי

ניתן להעברה

149 ₪

HOME-10

קופסה+ זיכרון נייד

ניתן להעברה

299 ₪

PRO-10

קופסה+ זיכרון נייד

ניתן להעברה

319 ₪

PRO-10

דיסק

ניתן להעברה

259 ₪

PRO-11

דיגיטלי

ניתן להעברה

199 ₪ 

הסבר על הרישיונות

כל הרישיונות מקוריים של מייקרוסופט ,כל הרישיונות קבועים לכל החיים (בלי צורך בחידוש מנוי).

אתם מקבלים אחריות מלא שלנו לכל החיים.

הרישיונות מקבלים כל הזמן עדכונים ממיקרוסופט.

יש לוודא שהמחשב עומד בדרישות של מייקרוסופט על מנת שיפעל הרישיון, במיוחד אם אתם רוכשים את Windows 11 (ראה בעמוד דרישות עבור מערוכות הפעלה/ ניתן גם למצוא באתר של מייקרוסופט www.microsoft.com/he-il).

Retail/ניתן להעברה- רישיון שעובר ממחשב למחשב (לא לכמה מחשבים במקביל), אם תחליפו מחשב או שתפרמטו (מחיקה מלאה של הזיכרון) תוכלו להשתמש ברישיון שוב לאחר שמחקתם אותו מהמחשב הקודם.
OEM/לא ניתן להעברה- רישיון שאינו שעובר ממחשב למחשב (רישיון אחד פעמי), אם תחליפו מחשב או שתפרמטו (מחיקה מלאה של הזיכרון) לא תוכלו להשתמש ברישיון שוב לאחר שמחקתם אותו מהמחשב הקודם.

דיגיטלי-מקבלים מייל עם מפתח מוצר(קוד דיגיטלי) עם הוראות התקנה מפורטות ,ולינק (קישור) להורדה דרך האתר של מיקרוסופט.                                     קופסה-מקבלים קופסה עם מפתח מוצר (קוד) וזיכרון נייד (דיסק און קיי) שמכיל בתוכו את מערכת ההפעלה, חבילה זו מומלצת למי שהמחשב שלו ריק לגמרי (ללא מערכת הפעלה בכלל),המחיר כולל משלוח.                                                                                                                                                                                דיסק- מקבלים קופסה עם מפתח מוצר (קוד) ודיסק שמכיל בתוכו את מערכת ההפעלה, חבילה זו מומלצת למי שהמחשב שלו ריק לגמרי (ללא מערכת הפעלה בכלל), המחיר כולל משלוח.