windows 11 home-retail


windows 11 home retail רישיון דיגיטלי Windows 11 home במחיר הכי משתלם! רכישת רישיון לווינדוס 11 הום החדש, מערכת ההפעלה החדשה של מייקרוסופט עם סדר חדש ונח מראה מרהיב, שיפורים משמעותיים ויכולות חדשות בעולם הטכנולוגיה! רישיון מקורי ורשמי ניתן להעברה- Retail מתלבטים איזה אופיס לבחור ? יש בתיאור הסבר מקיף על כל הוונדוסים שאנו מוכרים


189 699(-72.96%)
  • משלוח:  


קרא עוד


סוג 

דיגיטלי/קופסה/דיסק 

ניתן/לא ניתן להעברה 

מחיר 

HOME-10

דיגיטלי

לא ניתן להעברה

129 ₪

PRO-10

דיגיטלי

לא ניתן להעברה

129 ₪

HOME-10

דיגיטלי

ניתן להעברה

149 ₪

PRO-10

דיגיטלי

ניתן להעברה

149 ₪

HOME-10

קופסה+ זיכרון נייד

ניתן להעברה

299 ₪

PRO-10

קופסה+ זיכרון נייד

ניתן להעברה

319 ₪

PRO-10

דיסק

ניתן להעברה

259 ₪

PRO-11

דיגיטלי

ניתן להעברה

199 ₪ 

הסבר על הרישיונות

כל הרישיונות מקוריים של מייקרוסופט ,כל הרישיונות קבועים לכל החיים (בלי צורך בחידוש מנוי).

אתם מקבלים אחריות מלא שלנו לכל החיים.

הרישיונות מקבלים כל הזמן עדכונים ממיקרוסופט.

יש לוודא שהמחשב עומד בדרישות של מייקרוסופט על מנת שיפעל הרישיון, במיוחד אם אתם רוכשים את Windows 11 (ראה בעמוד דרישות עבור מערוכות הפעלה/ ניתן גם למצוא באתר של מייקרוסופט www.microsoft.com/he-il).

Retail/ניתן להעברה- רישיון שעובר ממחשב למחשב (לא לכמה מחשבים במקביל), אם תחליפו מחשב או שתפרמטו (מחיקה מלאה של הזיכרון) תוכלו להשתמש ברישיון שוב לאחר שמחקתם אותו מהמחשב הקודם.
OEM/לא ניתן להעברה- רישיון שאינו שעובר ממחשב למחשב (רישיון אחד פעמי), אם תחליפו מחשב או שתפרמטו (מחיקה מלאה של הזיכרון) לא תוכלו להשתמש ברישיון שוב לאחר שמחקתם אותו מהמחשב הקודם.

דיגיטלי-מקבלים מייל עם מפתח מוצר(קוד דיגיטלי) עם הוראות התקנה מפורטות ,ולינק (קישור) להורדה דרך האתר של מיקרוסופט.                                          קופסה-מקבלים קופסה עם מפתח מוצר (קוד) וזיכרון נייד (דיסק און קיי) שמכיל בתוכו את מערכת ההפעלה, חבילה זו מומלצת למי שהמחשב שלו ריק לגמרי (ללא מערכת הפעלה בכלל),המחיר כולל משלוח.                                                                                                                                                                           דיסק- מקבלים קופסה עם מפתח מוצר (קוד) ודיסק שמכיל בתוכו את מערכת ההפעלה, חבילה זו מומלצת למי שהמחשב שלו ריק לגמרי (ללא מערכת הפעלה בכלל), המחיר כולל משלוח.                                                          


מה ההבדל בין גרסת Retail לבין גרסאת ה- OEM?

Windows 11 Home Retail

רישיון Windows 11 Home Retail לרכישה, ניתן לשימוש חוזר, גם אם בחרתם לפרמט את המחשב או לשדרג למחשב חדש, תוכלו להעביר את הרישיון ללא הגבלה בין המחשבים!
ניתנת להפעלה על מחשב קיים (שכבר הותקן עליו ווינדוס) ועל מחשבים חדשים, כלומר אתם מכוסים מכל הכיוונים ורישיון האקטיבציה בבעלותכם לכל החיים ולכל המחשבים שתעברו בעתיד!

Windows 11 Home OEM

רישיון Windows 10 Home OEM לרכישה, ניתן להפעלה פעם אחת בלבד, כלומר הפעלה חד פעמית, ולא ניתן להעביר את הרישיון בין מחשבים.
מהדורה זו תואמת לאקטיבציה של מחשבים חדשים, שאינם עברו שדרוג ממערכת הפעלה ישנה יותר.
עיצוב מרהיב, פונקציונליות משופרת ופיצ'רים שאסור לפספס!

מערכת ההפעלה עוצבה ותוכננה מחדש- פחות רעשי רקע, כאוס ובלאגן, תוך חשיבה על פשטות ופונקציונליות. מיקרוסופט דמיינה מחדש את הדרך בה אנו עושים אינטראקציה עם המחשב והוסיפה תכונות חדשות ומבוקשות שישנו את הדרך בה אנחנו משתמשים במחשב.

בין השיפורים והשינויים הויזואליים ניתן למצוא את תפריט ההתחל החדש, שמאופיין בשפה העיצובית החדשה, עם קצוות מעוגלים, אייקונים ברורים וגדולים יותר, וממשק פשוט ומובן הרבה יותר. מתחית הפנים תורמת למראה נקי ו"נטול הפרעות" כך שאם אתם משדרגים ממערכת הפעלה הקודמת שלכם, תתרגלו ללא כל הסתגלות! 

תפרטי התחל חדש במערכת ההפעלה ווינדוס 11 לרכישה

שיפורים נוספים בוצעו בפונקציונליות ובנוחות העבודה, ובינהם ניהול חכם יותר של גודל וסידור החלונות הפתוחים, ניהול קל ופשוט יותר של מספר מסכים, ויצירה ומעבר פשוטים בין שולחנות עבודה חדשים, שיעשו לכם סדר וארגון בכל מה שפתוח על המחשב.

ניהול חלונות ושולחנות עבודה בווינדוס 11

חידוש נוסף ומשמעותי, היא האפשרות להוריד ולהפעיל אפליקציות אנדרואיד (כן כן, ביוק כמו שבסמארטפון שלכם) על גבי המחשב, ולהינות מעולם עצום של אפליקציות מכל הקטגוריות- החל מטיקטוק, אינסטגרם, משחקים פופולריים ועוד עשרות אלפי אפליקציות!

אפליקציות אנדרואיד על גבי מערכת ההפעלה WINDOWS 11

חלק משמעותי של השינויים והחידושים, בוצעו "מתחת למכסה המנוע"- הגרסה החדשה מציעה שיפורים רבים במערכת החדשה, בינהם שיפור במהירות המחשב וניצול משאבים טוב יותר, שיפור וחיזוק האבטחה, וסיפוק חוויה אינטואטיבית יותר למשתמש, הן בשימוש שוטף ומשימות על המחשב, והן בגיימינג כבד שדורש משאבים.


מה ההבדל בין ווינדוס 11 פרו להום?

בהשוואה ל- Windows 11 Pro, גרסה זו כוללת בדיוק את אותן תכונות, והיא נבדלת בכך שאינה כוללת אפשרות להצפנת קבצים על גבי המכשיר, שירות הגנה על נתונים, התחברות מרחוק, וכלים נוספים שבשימוש עסקים. ניתן להתעדכן כאן בהבדלים המלאים בין הגרסאות.

למה לרכוש רישיון / קוד דיגיטלי מאיתנו?

ישנם יתרונות רבים לרכישת קוד דיגיטלי לאקטיבציה של מערכת ההפעלה אצלנו באקסון, ולפני שאתם מגיעים להחלטה לבצע רכישה, חשוב שתכירו את כל הנקודות והיתרונות של רכישת העותק מאיתנו:

  • קבלת המוצר למייל באופן מיידי ודיגיטלי- אין צורך יותר לצאת מהבית אל עבר החנות ולרכוש מוצר פיזי, או אפילו לחכות בבית למשלוח- ברגע שתבצעו את הרכישה יישלח אליכם באופן מיידי קוד (המהווה רישיון דיגיטלי) באמצעותו תבצעו אקטיבציה לרישיון. נוסף לכך תקבלו במייל קישור למדריך הפעלה והתקנה של ווינדוס, שנכתב על ידי הטכנאים המוסמכים שלנו, וזאת כדי להקל עליכם ולהמחיש בצורה הפשוטה ביותר את תהליך ההתקנה.
  • תמיכה מקיפה ואישית- אנחנו באקסון שמים בעדיפות עליונה את תחום השירות ללקוח, ואנחנו מתפעלים מגוון אפיקי תמיכה ושירות כדי לספק לכם את חווית הקנייה הכי טובה- החל משלב הייעוץ והתאמת המוצר ועד ההתקנה וההפעלה על המחשב. וכל זה כמובן על ידי אנשי שירות וטכנאים שנושמים יום יום את התחום.
  • אחריות- אנחנו עומדים מאחורי המוצרים שאנו מוכרים, ומספקים אחריות מלאה ומקיפה, בין אם נתקלתם בתקלה או שגיאה- אתם מכוסים!
  • חיסכון של מאות שקלים- אז איך ייתכן שהווינדוס זול באופן משמעותי משאר החנויות? יש לכך מספר סיבות- ראשית אנחנו חנות דיגיטלית וכל המוצרים נשלחים באופן אוטומטי ללא מגע ידי אדם, מה שעוזר לנו לחסוך בכוח אדם ולהוזיל עלויות, נוסף על כך, אין עלויות שילוח ייצור ואחסון של דיסק או קופסא.  כמה נחמד זה לחסוך מאות שקלים על מוצר שנמכר במחירים מופקעים? נכון? 


מידע נוסף על מערכת ההפעלה

גרסה זו תומכת בעברית, באנגלית ובשלל השפות! גם בעתיד ניתן לשנות את השפה במידת הצורך לכל שפה שתבחרו. והיא כוללת כמובן את כל העדכונים העתידיים שמיקרוסופט מוציאה לאור- עדכוני שפה, עדכוני אבטחה ושיפורים עתידיים, כדי להבטיח שמערכת ההפעלה שלכם תמיד תהיה מעודכנת ובטוחה. ניתן לבחור לבצע את העדכונים באופן אוטומטי או באופן ידני על ידי בחירה בהגדרות.

גרסה חדשה זו תומכת רק במערכות 64BIT.

בדיקת תאימות ווינדוס 11

במידה ואתם משדרגים את המחשב שלכם, תוכלו לבצע בדיקת תאימות קלה ומהירה, שתבדוק האם המחשב שלכם מסוגל להריץ את ווינדוס 11. ניתן להתקין כאן  את האפליקציה מאתר מיקרוסופט. לאחר ההרצה האפליקציה תאבחן את מחשבכם ותציג בפניכם האם המחשב מסוגל לבצע את השדרוג.

לסיכום- הרכישה אצלנו היא המשתלמת ביותר!

עדיין מתלבטים אם לרכוש אצלנו? אנחנו מזמינים אותכם להצטרף למהפכה בתחום התוכנות והמוצרים הדיגיטליים, לחסוך מאות שקלים ולרכוש מוצר מקורי ורשמי. אם עדיין לא החלטתם לגבי הגרסה שמתאימה ביותר עבורכם, נציגנו בלייב צ'אט ישמחו להמליץ עבורכם באופן אישי ומקצועי את הגרסה המתאימה בדיוק בשבילכם!